Relacja z imprezy Wrak-Race

Serdecznie dziękujemy za wniesiony wkład oraz za zaangażowanie, bez Państwa ta impreza nie byłaby taka sama.

WRAK-RACE Silesia to niesamowita impreza, idealnie nadająca się dla dużych i małych fanów motoryzacji. Oczywiście potwierdziło się to podczas spotaknia, nie zabrałko emocji i niesamowitej zabawy. Co w naszym kraju rzadko się zdaża pogoda dopisała, było mroźno jednakże gorąca atmosfera podgrzewała także zimne powietrze.

Honorowym gościem naszego spotkania był Pan Przemysław Saleta, który także brał udział w wyścigu swoim samochodem marki Lancia . Kolejnym gościem był zespół Polsat NEWS, który także brał udział w zabawie, ponad to byli przedstawiciele mediów między innymi Radio Katowice, którzy relacjonowali spotkanie. Oczywiście nad wszystkim czuwał zespół ratowniczy, a także cały czas impreza była relacjonowana przez komentatora, który nie omieszkał wspominać o Firmie KOBA i Państwa akcji „Wyścigowa Segregacja“.

W wyścigu brały udział zarejestrowane zespoły, które przy rejestracji otrzymywały numery startowe, na których zostało umieszczone logo Firmy KOBA co dodatkowo wspomogło zainteresowanie Eko-strefą.

Eko-strefa została umieszczona przez organizatorów imprezy w centralnym punkcie, tak aby była ona widoczna dla gości, jak i uczestników wyścigu, blisko miejsca strat/meta, oraz blisko komentatora, który jak już wspominaliśmy informował o Państwa inicjatywnie „Wyścigowa Segregacja“ uczestników imprezy.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Państwa inicjatywa „Wyścigowa Segregacja“ spotkała się z dużą aprobatą i dzięki uczestnikom imprezy udało się zebrać blisko 300 kilogramów puszek, za co oczywiście zostały rozdane gadżety.

Serdecznie zapraszamy Państwa na nasz fanpage na Facebooku gdzie mogą zobaczyć Państwo szczegółową relację z imprezy, zdjęcia, filmy, wywiad Radia Katowice z gościem honorowym Panem Przemysławem Saletą, a także Państwa logo wraz z informacją o Państwa akcji „Wyścigowa Segregacja“ podczas spotkania. Dziękujemy za miło spędzony czas i zapraszamy do dalszej współpracy.