Głównym obszarem działalności naszej firmy jest stale rozwijająca się sieć skupów zużytych puszek aluminiowych.

Działamy w ramach Grupy CANPACK już od 1995 roku.

Aktualności

Dane spółki

CANPACK Recycling Sp. z o.o.
Siedziba Zarządu
ul. Jasnogórska 1 31-358 Kraków
tel: 12 377 76 35
e-mail: cprecycling@canpack.com
NIP: 531-15-83-006
Regon: 140067375
BDO: 000390375
Prezes Zarządu
Marek Kura

Co skupujemy

Jednym z obszarów działalności firmy CANPACK Recycling Sp. z o.o. jest skup zużytych puszek aluminiowych. Skup odbywa się w kilku działających na terenie Polski zakładach zbierania odpadów opakowaniowych.

Na terenie zakładów złom przygotowywany jest do dalszego recyklingu w hucie aluminium. Dostawcy złomu mogą dostarczyć puszki aluminiowe luzem lub w formie sprasowanych brykietów. Do transportu puszek wykorzystywany może być zarówno transport zorganizowany przez dostawcę, jak i transport własny CANPACK Recycling Sp. z o.o.

CANPACK Recycling Sp. z o.o. jako firma stawiająca szczególny nacisk na prawidłowość i legalność prowadzonej działalności posiada wszelkie wymagane prawem zezwolenia ( na zbieranie i przetwarzanie odpadów opakowaniowych ).

Zakłady zbierania odpadów opakowaniowych firmy CANPACK Recycling Sp. z o.o. stanowią element cyklu, w trakcie którego dochodzi do wielokrotnego przetwarzania tego samego materiału, w celu jego ponownego użycia jako puszka aluminiowa.

Puszka aluminiowa zaczyna swój cykl życia jako blacha wyprodukowana w hucie specjalizującej się w przetopie aluminium przeznaczonego do produkcji puszek aluminiowych. Następnie blacha trafia do fabryki puszek aluminiowych, których największym producentem w Polsce, i jednym z największych na świecie jest Grupa Can Pack, której częścią jest firma CANPACK Recycling Sp. z o.o.

Następnie wyprodukowana puszka aluminiowa trafia do producenta napoju, w którego rozlewni jest napełniania. Gotowe napoje trafiają do sklepów, gdzie mogą je nabyć konsumenci.

Zużyte puszki aluminiowe zostają następnie zbierane przez różnego rodzaju podmioty i trafiają do zakładów zbierania odpadów prowadzony przez firmę CANPACK Recycling Sp. z o.o. gdzie poddawane są oczyszczaniu i przygotowaniu do przetopienia w hucie aluminium. Po przetopieniu cały proces może ulec powtórzeniu nieskończoną ilość razy. Aluminium nie traci po przetworzeniu swoich właściwości.

SKUPY PUSZKI ALUMINIOWEJ W INNYCH KRAJACH
Naszą działalność prowadzimy również w innych krajach, o szczegóły prosimy pytać mailowo lub telefonicznie.

Kontakt

Siedziba zarządu
Maciej Tyka
Dyrektor Pionu UBC
tel. kom. 695 271 552
tel. 12 377 74 68
e-mail: maciej.tyka@canpack.com
Tomasz Warelis
Kierownik ds. UBC
tel. kom. 695 002 064
tel. 12 377 76 05
e-mail: tomasz.warelis@canpack.com
Szymon Musiał
Specjalista ds. UBC
tel. kom. 785 920 028
tel. 12 377 76 04
e-mail: szymon.musial@canpack.com
Monika Małopolska-Zielińska
Specjalista do spraw ochr. środowiska i UBC
tel. kom. 695 605 445
tel. 12 377 75 78
e-mail: monika.zielinska@canpack.com
Rafał Mika
Kierownik ds. finansowo-operacyjnych
tel. kom. 695 270 046
tel. 12 377 77 96
e-mail: rafal.mika@canpack.com
Joanna Sarnecka
Specjalista ds. Administracyjnych
tel. kom. 695 002 043
tel. 12 377 75 67
e-mail: joanna.sarnecka@canpack.com
Joanna Jedynak
Specjalista ds. Administracyjnych
tel. kom. 695 120 362
tel. 12 377 76 35
e-mail: joanna.jedynak@canpack.com
Sławomir Kowalski
Specjalista ds. Administracyjnych
tel. kom. 695 120 368
tel. 12 377 76 66
e-mail: slawomir.kowalski@canpack.com
Skup puszki aluminiowej

Zakład nr 1 Mysłowice
ul. Mikołowska 31
41-400 Mysłowice

Tomasz Pytka
Kierownik Zakładu
tel. kom. 695 271 276
e-mail: tomasz.pytka@canpack.com

Justyna Zobek
Asystentka ds. zakładowych
tel. kom. 695 271 534
e-mail: justyna.zobek@canpack.com

Zakład nr 2 Wrocław
ul. Grabiszyńska 241
53-234 Wrocław

Piotr Jaworski
Kierownik Zakładu
tel. kom. 695 272 181
e-mail: piotr.jaworski@canpack.com

Anna Głuch
Asystentka ds. zakładowych
tel. kom. 695 270 970
e-mail: anna.gluch@canpack.com

Zakład nr 3 Bydgoszcz
ul. Rynkowska 19
85-503 Bydgoszcz

Marek Magrowski
Kierownik Zakładu
tel. kom. 695 272 119
e-mail: marek.magrowski@canpack.com

Beata Lepianka
Asystentka ds. zakładowych
tel. kom. 693 650 715 e-mail: beata.lepianka@canpack.com

Zakład nr 4 Warszawa
ul. Gierdziejewskiego 5
02-495 Warszawa

Sławomir Zdunek
Kierownik Zakładu
tel. kom. 693 651 946
e-mail: slawomir.zdunek@canpack.com

Katarzyna Szepietowska
Asystentka ds. zakładowych
tel. kom. 695 271 519
e-mail: katarzyna.szepietowska@canpack.com

Zakład nr 5 Gdańsk
ul. Budowlanych 27
80-298 Gdańsk

Adam Brzozowski
Kierownik Zakładu
tel. kom. 695 271 178
e-mail: adam.brzozowski@canpack.com

Natalia Kuchta
Asystentka ds. zakładowych
tel. kom. 695 271 533
e-mail: natalia.kuchta@canpack.com

Zakład nr 6 Olsztyn
ul. Lubelska 25a
10-406 Olsztyn

Tomasz Łastowski
Kierownik Zakładu
tel. kom. 695 271 306
e-mail: tomasz.lastowski@canpack.com

Patrycja Kępka
Asystentka ds. zakładowych
tel. kom. 695 271 536
e-mail: patrycja.kepka@canpack.com

Zakład nr 7 Poznań
ul. Topolowa 1
64-530 Pólko

Kamil Kasprzak
Kierownik Zakładu
tel. kom. 693 651 082
e-mail: kamil.kasprzak@canpack.com

Sławomira Pytel
Asystentka ds. zakładowych
tel. kom. 663 880 225
e-mail: slawomira.pytel@canpack.com

Zakład nr 8 Lublin
ul. Turystyczna 32
20-207 Lublin

Tomasz Malesa
Kierownik Zakładu
tel. kom. 695 001 227
e-mail: tomasz.malesa@canpack.com

Katarzyna Marcyniuk
Asystentka ds. zakładowych
tel. kom. 695 001 957
e-mail: katarzyna.marcyniuk@canpack.com

Zakład nr 9 Tarnów
ul. Giełdowa 26
33-100 Tarnów

Paweł Zając
Kierownik Zakładu
tel. kom. 695 001 025
e-mail: pawel.zajac@canpack.com

Teresa Zając
Asystentka ds. zakładowych
tel. kom. 695 001 473
e-mail: teresa.zajac@canpack.com

Audyt recyklera

Poniżej znajduje się skan oświadczenia Zarządu CANPACK Recycling Sp. z o.o. dotyczącego rocznego audytu zewnętrznego przedsiębiorcy wystawiającego dokumenty DPO, DPR, EDPO lub EDPR.

Ogólne warunki zakupów (OWZ)

Pod poniższym linkiem mogą się Państwo zapoznać z naszymi Ogólnymi Warunkami Zakupów (OWZ)

Ochrona danych osobowych

Polski